lactalis cover
Közzétéve: 6 hónap
[vc_row][vc_column][vc_single_image image="368" img_size="large"][vc_column_text]

LABORÁNS | TISZAFÜRED

A világ legnagyobb tejfeldolgozó vállalatának számító francia Lactalis Groupe több, mint 10 éve van jelen a magyar piacon többek között olyan márkákkal, mint a Parmalat, Président vagy Galbani termékek széles palettája. A Cégcsoport magyarországi leányvállalatainál, a Budapesten található központban és a Tiszafüreden lévő gyárban 200 fő dolgozik azon, hogy a termékek kifogástalan minőségben kerüljenek a vásárlók asztalára nap, mint nap. Vállalatunkat a folyamatos termelési és minőségi fejlődés jellemzi, melyet csak motivált és felkészült, a csapatmunkára elkötelezett kollégákkal vagyunk képesek elérni.
A tiszafüredi KUNTEJ Zrt, a Lactalis Csoport tagja pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére: LABORÁNS.

A pozíció leírása

Feladatok: •    élelmiszeripari standardok és folyamatok mentén történő nyersanyag (tej), félkész és késztermék vizsgálatok (kémiai és mikrobiológiai) elvégzése és ezek adminisztrációja •    folyamatos kapcsolattartás és visszajelzés adása a gyártás számára
[/vc_column_text][vc_column_text]

Elvárások

•    érettségi •    felhasználói szintű MS Office ismeret •    önálló munkavégzésre való képesség •    helyzetelemző és problémamegoldó személyiség Előnyt jelent: •    vegyipari technikus végzettség / élelmiszeripari tapasztalat

Amit kínálunk:

•    15%-os havi teljesítménybónusz •    maximum bruttó 150.000 Ft-os Egész évben egészségben éves jutalom a fel nem használt betegszabadság napok arányában •    bejárás támogatása (tömegközlekedés költségének 100%-os térítése, vagy saját autóhasználat esetén nettó 47 Ft/km támogatás) •    Medicover magánegészségügyi biztosítás

Állás, munka jellemzői:

FOGLALKOZTATÁS JELLEGE - folyamatos (H-V), több műszakos munkavégzés (12 órás munkarend)

MINIMUM ELVÁRT MUNKATAPASZTALAT - Pályakezdő

SZÜKSÉGES NYELVISMERET - Nem szükséges

SZÜKSÉGES ISKOLAI VÉGZETTSÉG - érettségi

MUNKAVÉGZÉS HELYE - Igari út 57, Tiszafüred 5350

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Jellemzők

Kategória

Gyártás, Termelés

Munkaidő, foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

Budapest
Közzétéve: 8 hónap
[vc_row][vc_column][vc_single_image image="384" img_size="large"][vc_column_text]

Gépkezelő

Feladatok: •    a kijelölt gépen a termelési tervnek megfelelő mennyiségű és minőségű tejtermék gyártása •    átállások elvégzése, gép beállítása •    technológiai berendezések, gépek üzemeltetése, tisztítása •    gyártásközi higéniai elvárások, szabályok betartása •    termékek megfelelő kiadagolása és csomagolása •    melléktermékek, hulladékok megfelelő kezelése •    késztermék csomagolásának ellenőrzése (szavatosság jelölés, súly, csomagolásának zárásának megfelelősége, darabszám) •    munkaterület tisztán tartása •    felmerülő problémák elhárítása és/vagy jelzése

Elvárások

•    középfokú végzettség •    műszaki érdeklődés (tapasztalat és/vagy végzettség) •    önálló munkavégzés •    döntésképesség •    problémamegoldás a saját hatáskörében

FOGLALKOZTATÁS JELLEGE - Teljes munkaidő

MINIMUM ELVÁRT MUNKATAPASZTALAT - 1-3 év tapasztalat

SZÜKSÉGES ISKOLAI VÉGZETTSÉG - Szakközépiskola, Gimnázium

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Jellemzők

Kategória

Gyártás, Termelés, Raktáros, egyéb raktári szakmunka

A LACTALIS CSOPORT weboldala cookiket használhat arra, hogy emlékezzen a bejelentkezési adataidra, statisztikákat gyűjtsön a webhelyfunkciók optimalizálása érdekében és a te adataid alapján marketinginformációt juttasson el hozzád.  Részletek
Elfogad